Trys Atspindžiai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trys Atspindžiai

trijų pakopų forumo RPG
 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Nerono žodis tautai

Go down 
AutoriusPranešimas
Kosmaras
Lordas
Kosmaras


Pranešimų skaičius : 15
Age : 37
Registration date : 2007-09-06

Character sheet
Vardas: Neronas
Rasė: Nemirėlis
Sveikata:
Nerono žodis tautai Left_bar_bleue10/10Nerono žodis tautai Empty_bar_bleue  (10/10)

Nerono žodis tautai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nerono žodis tautai   Nerono žodis tautai Icon_minitimeTr. 09 12, 2007 5:42 pm

Mano mieli mietelėnai, nepaslaptis, jog jūsų kaulų smegenis temdo baimė, sukelta pastarųjų žudynių miesto centre.

Aš, Jums mano tauta, atsidavęs monarchas, galiu patikinti, jog baimei pagrindo nėra. Šis incidentas lietė tik tuos nemirėlius, kurie yra neverti nemirėlių tautos vardo ir neverti gyventi tarp mūsų. Tai yra UVI pasekėjų, tų, kurie pamynė mūsų išgelbėtoto MILES MAXIMUS dievo garbę ir atsukdami jam nugarą, garbino UVI.

Šie gyventojai yra neverti egzistuoti mano doros ir mylimos tautos nišoje, todėl pažadu, jog imsiuos visų įmanomų veiksmų, kad tuos nevertuosius eliminuočiau.

Nuo šiol UVI garbinimas griežtai uždraustas, visus nepaklususius ištiks panašus likimas. Apskritai UVI vardas nuo šiol yra tabu ir ištarus atvirai ar mintyse šį vardą bus skiriamos sankcijos. Tolesnis šio dievo garbinimas kiekvienam UVI garbintojui atneš mirtį.

Taip tikiuosi atfiltruoti vertuosius gyventi Kromaroje. Tikiuosi visų jūsų palaiminimo ir pagalbos. Todėl skelbiama UVI pasekėjų medžioklė, už sulaikytą nusidėjelį, ar bet kokią informaciją apie juos kiekvienas bus pagerbtas miesto rotušėje...

Nuošrdžiai Jūsų monarchas Neronas
Atgal į viršų Go down
 
Nerono žodis tautai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Karaliaus zodis tautai ir pasauliui

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Trys Atspindžiai :: Antrasis atspindys :: Šauklių žodis-
Pereiti į: