Trys Atspindžiai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trys Atspindžiai

trijų pakopų forumo RPG
 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Maldų menė.

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
whitedragon
Dievas
whitedragon


Pranešimų skaičius : 75
Age : 38
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-07-04

Character sheet
Vardas: Shaka-Morkhaï
Rasė: Orkas
Sveikata:
Maldų menė. - Page 2 Left_bar_bleue280/280Maldų menė. - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimePir. 09 10, 2007 4:58 pm

XXIcentury rašo:
Tekstas:
Didieji Diviškieji Potai, aš, suprasdamas Jusu svarba, prašau visgi susirupinti menkais dalykais ir išpildyti mano prašyma. Aš esu Zilocke. Tereikia man vieno. Teišmoksta mano sunus teisingai laikyti kalavyją.
Svarba: 3
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 2
Itakojamos rases: Nykštukai

Kaip karo dievas skiriu jam shi mokejima
Atgal į viršų Go down
http://www.wargames.lt
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimePir. 09 10, 2007 5:02 pm

OK.

Tekstas:
Dieviškojo Meno Dailininkai, aš, suprasdamas Jusu svarba, prašau visgi susirupinti menkais dalykais ir išpildyti mano prašyma. Aš esu Vespar. Tereikia man vieno. Tegul per lošima niekas nesukciauja – nenoriu nesažiningos kovos.
Svarba: 4
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 4
Itakojamos rases: Gnomai

Išpildyta

Tekstas:
Didingiausieji, aš tikiuosi, jog jus skirsite man akimirka demesio ir mano noras bus patenkintas. Aš esu Chidak. Maldauju tik šito. Leiskite man išlošti praloštus pinigus.
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 1
Itakojamos rases: Elfai

Išpildyta


Paskutinį kartą redagavo , Antr. 09 11, 2007 2:47 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimePir. 09 10, 2007 5:03 pm

Tekstas:
Pasaulio Tvarkytojai, aš, manydamas, jog esu vertas, dristu paprašyti. Aš esu vardu Jin. Padekite... Noreciau suprasti viska, ka tik imanoma suprasti šiame pasaulyje.
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 2
Itakojamos rases: Nykštukai

IŠPILDYTA


Paskutinį kartą redagavo , Kv. 09 13, 2007 4:46 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimePir. 09 10, 2007 5:03 pm

Tekstas:
Galingieji Sargai, aš, nusižemindamas prieš Jus, prašau Jusu, išpildyti mano prašyma. Aš esu vadinamas Rikar. Suteikite man parama. Prašyciau paversti mane beprociu vienai dienai.
Svarba: 3
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 3
Itakojamos rases: Nykštukai

IŠPILDYTA


Paskutinį kartą redagavo , Kv. 09 13, 2007 4:46 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimePir. 09 10, 2007 5:22 pm

Tekstas:
Didingieji, aš tikiuosi, jog jus išpildysite mano nora. Aš esu Bredock. Maldauju šio menko dalyko. Atsakykite ar tiesa, jog tik orkai gali sukurti dievus, o kitos rases to negali?
Svarba: 1
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 1
Itakojamos rases: Gnomai
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimePir. 09 10, 2007 5:22 pm

Tekstas:
Pasaulio Saugotojai, aš, lenkiuosi prieš Jus ir prašau išpildyti mano menka nora. Mano vardas Hydale. Nusižemindamas prašau. Noreciau pastatyti nama labai greitai.
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 2
Itakojamos rases: Orkai

Išpildyta


Paskutinį kartą redagavo , Antr. 09 11, 2007 2:39 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimePir. 09 10, 2007 6:48 pm

Tekstas:
Pasaulio Proto Vaizduotojai, aš, nuolankus Jusu tarnas, prašau menkos paslaugos. Aš žinomas kaip Poscidion. Prašau jusu paramos. Pasakykite man ka nors, kas irodytu jusu buvima.
Svarba: 3
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 3
Itakojamos rases: Elfai

Išpildyta


Paskutinį kartą redagavo , Antr. 09 11, 2007 2:37 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
mirk
Dievas
mirk


Pranešimų skaičius : 88
Age : 37
Registration date : 2007-07-13

Character sheet
Vardas: Miles Maximus
Rasė: Žmogus
Sveikata:
Maldų menė. - Page 2 Left_bar_bleue382/382Maldų menė. - Page 2 Empty_bar_bleue  (382/382)

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimePir. 09 10, 2007 9:40 pm

XXIcentury rašo:
tas nemirėlis, kur nori atkeršyti, įkvėptas tavo galių savyje atranda nedidelių gebėjimų magijai, kurios paskirtis naikinti ir planuoja lėtai sunaqikinti visą savo įžeidėjo šeimą, o paskui pribaigti jį patį sudraskant jį viduryje miesto jo iškviestam ugnies elementui.

Something else?

ka per asmeni ir ka per seima jis nori sunaikinti? jei nieko kazko labai svarbaus tegu naikina. jei itakingi asmenys ar tiesiog mano pasekejai pasidomiu del ko kilo konfliktas.
Atgal į viršų Go down
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimePir. 09 10, 2007 9:53 pm

ne, nieko ypatinga. o dėl tikėjimo, tai vienas iš šeimos netgi mąsto apie prisijungimą prie UVI pasekėjų.
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
mirk
Dievas
mirk


Pranešimų skaičius : 88
Age : 37
Registration date : 2007-07-13

Character sheet
Vardas: Miles Maximus
Rasė: Žmogus
Sveikata:
Maldų menė. - Page 2 Left_bar_bleue382/382Maldų menė. - Page 2 Empty_bar_bleue  (382/382)

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimePir. 09 10, 2007 9:57 pm

Burn baby burn Smile

tegu degina, naikina ta seime i sveikata. ziuriu kad tik neisijaustu perdaug. ir tegu dar ziniai paplatina zinia, kad ju visa seima buvo uvi pasekejai ir taip jiems atersijos pats Miles Maximus
Atgal į viršų Go down
Sv7d
Dievas
Sv7d


Pranešimų skaičius : 86
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-08-27

Character sheet
Vardas: Klink-Ira-Kada-Lotij
Rasė: Nemirėlis
Sveikata:
Maldų menė. - Page 2 Left_bar_bleue250/250Maldų menė. - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/250)

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimePir. 09 10, 2007 10:41 pm

Citata :
Tekstas:
Dieviškojo Meno Dailininkai, aš, suprasdamas Jusu svarba, prašau visgi susirupinti menkais dalykais ir išpildyti mano prašyma. Aš esu Vespar. Tereikia man vieno. Tegul per lošima niekas nesukciauja – nenoriu nesažiningos kovos.
Svarba: 4
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 4
Itakojamos rases: Gnomai


Tekstas:
Didingiausieji, aš tikiuosi, jog jus skirsite man akimirka demesio ir mano noras bus patenkintas. Aš esu Chidak. Maldauju tik šito. Leiskite man išlošti praloštus pinigus.
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 1
Itakojamos rases: Elfai

Tekstas:
Pasaulio Proto Vaizduotojai, aš, nuolankus Jusu tarnas, prašau menkos paslaugos. Aš žinomas kaip Poscidion. Prašau jusu paramos. Pasakykite man ka nors, kas irodytu jusu buvima.
Svarba: 3
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 3
Itakojamos rases: Elfai


Tekstas:
O, Mieliaširdingieji Dievai, aš, lenkiu galva prieš Jus, noredamas gauti palaiminima ir tikiuosi, jog mano norai bus išpildyti. Aš esu Gothar. Meldžiu šios paslaugos. Noreciau nugaleti savo verslo priešininka.
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 2
Itakojamos rases: Nemireliai



Duodu pirmam amuleta - zaidziant pries ji neiseina sukciauti.

Antram duodu amuleta kuris padeda jam atlaimeti savo pinigus.

Trecias irgi gauna amuleta, kuris karta per savaite rodo - ar sekmingas bus bandymas islosti vakare zaidime.

Ketvirtas: gauna amuleta, su kuriuo visa savaite jis uzdarines sekmingu sutarciu ir vengs nesekmingu.
Atgal į viršų Go down
http://swat.giliaidzin.lt
whitedragon
Dievas
whitedragon


Pranešimų skaičius : 75
Age : 38
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-07-04

Character sheet
Vardas: Shaka-Morkhaï
Rasė: Orkas
Sveikata:
Maldų menė. - Page 2 Left_bar_bleue280/280Maldų menė. - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 09 11, 2007 8:25 am

XXIcentury rašo:
Tekstas:
Pasaulio Saugotojai, aš, lenkiuosi prieš Jus ir prašau išpildyti mano menka nora. Mano vardas Hydale. Nusižemindamas prašau. Noreciau pastatyti nama labai greitai.
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 2
Itakojamos rases: Orkai

Suteikiu jegos statyti nama
Atgal į viršų Go down
http://www.wargames.lt
whitedragon
Dievas
whitedragon


Pranešimų skaičius : 75
Age : 38
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-07-04

Character sheet
Vardas: Shaka-Morkhaï
Rasė: Orkas
Sveikata:
Maldų menė. - Page 2 Left_bar_bleue280/280Maldų menė. - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 12, 2007 11:39 am

XXIcentury rašo:
Tekstas:
Didingiausieji iš Dievu, aš, nors ir esu nevertas Jusu pagarbos, bet meldžiu jog mano prašymas butu apsvarstytas. Aš esu Mylo. Prašau. Noriu pagalbos perkraustant baldus.
Svarba: 3
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 2
Itakojamos rases: Nykštukai

Tekstas:
Chaoso Suvaldytojai, aš, paprastas gyventojas, prašau Jusu išpildyti ši nedideli Jusu mastais klausima. Aš esu Sithik. Teišsipildo mano noras. Te užgija mano žaizdos.
Svarba: 4
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 4
Itakojamos rases: Orkai

Tekstas:
Pasaulio Tvarkytojai, aš, manydamas, jog esu vertas, dristu paprašyti. Aš esu vardu Jin. Padekite... Noreciau suprasti viska, ka tik imanoma suprasti šiame pasaulyje.
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 2
Itakojamos rases: Nykštukai

Tekstas:
Galingieji Sargai, aš, nusižemindamas prieš Jus, prašau Jusu, išpildyti mano prašyma. Aš esu vadinamas Rikar. Suteikite man parama. Prašyciau paversti mane beprociu vienai dienai.
Svarba: 3
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 3
Itakojamos rases: Nykštukai

ispyldau situs
Atgal į viršų Go down
http://www.wargames.lt
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 13, 2007 4:42 pm

Done.
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 13, 2007 4:47 pm

Tekstas:
Didieji Diviškieji Potai, aš, suprasdamas Jusu svarba, prašau visgi susirupinti menkais dalykais ir išpildyti mano prašyma. Aš esu Vinald. Tereikia man vieno. Tegul šiandien man tenka žaisti su prodesionaliu lošeju – noriu tikro iššukio.
Svarba: 1
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 4
Itakojamos rases: Gnomai


Tekstas:
Mielaširdingi Sutverejai, aš, galbut ir nevertas Jusu paramos, tokios prašau. Aš esu Enbane. Man tetruksta tik vieno. Noreciau buti gražesnis.
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 2
Itakojamos rases: Elfai


Tekstas:
Chaoso Suvaldytojai, aš, prašau Jusu paramos svarbiu klausimu. Aš esu Temil. Teišsipildo mano noras. Tegul aristokratai supranta savo sukciavimo padarinius.
Svarba: 3
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 4
Itakojamos rases: Elfai
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 13, 2007 4:49 pm

Tekstas:
Mano Viešpaciai, aš, budamas nuoširdus tikintysis, manau, jog esu nusipelnes savo prašymo išpildymo. Aš esu Efamar. Man tetruksta tik vieno. Noreciau atrasti dideli lobi.
Svarba: 1
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 5
Itakojamos rases: Orkai


Tekstas:
Pasaulio Saugotojai, aš, lenkiuosi prieš Jus ir prašau išpildyti mano menka nora. Mano vardas Illilorn. Nusižemindamas prašau. Noreciau sulaukti daugybes vaiku.
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 5
Itakojamos rases: Elfai


Tekstas:
Pasaulio Saugotojai, aš, lenkiuosi prieš Jus ir prašau išpildyti mano menka nora. Mano vardas Hydale. Nusižemindamas prašau. Noreciau pastatyti nama labai greitai.
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 2
Itakojamos rases: Orkai

Tekstas:
Gaivalingosios Jegos Ikunytojai, aš, nepaprastas Jusu pasekejas, maldauju suteikti man vilties, jog bus išpildytas mano noras. Aš esu Lupin. Padekite man vienu klausimu. Noreciau, jog mano kaimyans pamirštu apie skola jam.
Svarba: 1
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 4
Itakojamos rases: Orkai

Tekstas:
O, Mano Didieji Saugotojai, aš, lenkiu galva prieš Jus, noredamas gauti palaiminima ir tikiuosi, jog mano norai bus išpildyti. Aš esu Firedorn. Meldžiu... Noreciau gauti pinigu skolai gražinti.
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 4
Itakojamos rases: Nykštukai
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 13, 2007 4:54 pm

Tekstas:
Pasaulio Valdovai, aš, nepaprastas Jusu pasekejas, maldauju suteikti man vilties, jog bus išpildytas mano noras. Aš esu Kodof. Padekite man. Noreciau sužinti, kokia gyvenimo prasme?
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 2
Itakojamos rases: Gnomai


Tekstas:
Mano Viešpaciai, aš, budamas nuoširdus tikintysis, manau, jog esu nusipelnes savo prašymo išpildymo. Aš esu Efamar. Man tetruksta tik vieno. Norėčiau gauti paramos nužudyti vieną savo auką. Jis yra niekšas banditas, kuris kankina visus ir jo gyvenimas pagaliau turėtų baigtis.
Svarba: 7
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 6
Itakojamos rases: Orkai, Gnomai

Pildinėjama/aptarinėjima atskiroje temoje.


Tekstas:
Gaivalingosios Jegos Ikunytojai, aš, nepaprastas Jusu pasekejas, maldauju suteikti man vilties, jog bus išpildytas mano noras. Aš esu Lesphares. Padekite man. Noreciau žinoti, kur reikia vežti mano turimas prekes.
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 4
Itakojamos rases: Nemireliai


Tekstas:
Pasaulio Gelbetojai, aš, lenkiuosi prieš Jus ir prašau išpildyti mano menka nora. Mano vardas Gryn. Meldžiu šios paslaugos. Noreciau nustebinti savo mokytoja.
Svarba: 1
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 2
Itakojamos rases: Nemireliai

Išpildyta

Tekstas:
Galingieji Sargai, aš, nusižemindamas prieš Jus, prašau Jusu, išpildyti mano prašyma. Aš esu vadinamas Riss. Suteikite man parama. Prašyciau suteikti mano mokiniui daugiau užsispyrimo.
Svarba: 8
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 3
Itakojamos rases: Žmones, Nemirėliai

Pildoma

Tekstas:
Visko Valdovai, aš, paprastas gyventojas, prašau Jusu išpildyti ši nedideli Jusu mastais klausima. Aš esu Serin. Te dievai išklauso ir apsvarsto mano nora. Te gimsta mano vaikai sveiki ir laimingi.
Svarba: 3
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 3
Itakojamos rases: Nykštukai

Išpildyta


Tekstas:
Pasaulio Gelbetojai, aš, lenkiuosi prieš Jus ir prašau išpildyti mano menka nora. Mano vardas Hezak. Nusižemindamas prašau. Noreciau pamatyti pirmaji miesta vizijoje.
Svarba: 1
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 8
Itakojamos rases: Orkai


Paskutinį kartą redagavo , Kv. 09 20, 2007 2:54 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 13, 2007 4:55 pm

Tekstas:
Aukštesnieji Sargybinai, aš prašau išpildyti mano menka prašyma. Aš esu vardu Aslan. Išpildykite mano nora. Aš noreciau tureti daugybe anuku.
Svarba: 1
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 1
Itakojamos rases: Nykštukai

Išpildyta


Tekstas:
Aukštesnieji Sargybinai, aš prašau išpildyti mano menka prašyma. Aš esu vardu Amerdan. Iki visiškos laimes truksta tik vieno. Tegul pagija mano vyriausisis sunus.
Svarba: 4
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 4
Itakojamos rases: Žmones

IŠpildyta


Tekstas:
Galingieji Sargai, aš, nusižemindamas prieš Jus, prašau Jusu, išpildyti mano prašyma. Aš esu vadinamas Ryfar. Suteikite man parama. Prašyciau, jog jus paaukštintumete mane keliais centimetrais.
Svarba: 3
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 5
Itakojamos rases: Žmones


Paskutinį kartą redagavo , Kv. 09 20, 2007 2:46 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
Sv7d
Dievas
Sv7d


Pranešimų skaičius : 86
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-08-27

Character sheet
Vardas: Klink-Ira-Kada-Lotij
Rasė: Nemirėlis
Sveikata:
Maldų menė. - Page 2 Left_bar_bleue250/250Maldų menė. - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/250)

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 13, 2007 6:46 pm

Citata :
Tekstas:
Aukštesnieji Sargybinai, aš prašau išpildyti mano menka prašyma. Aš esu vardu Amerdan. Iki visiškos laimes truksta tik vieno. Tegul pagija mano vyriausisis sunus.
Svarba: 4
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 4
Itakojamos rases: Žmones
Tegul.


Paskutinį kartą redagavo , Kv. 09 13, 2007 10:33 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://swat.giliaidzin.lt
whitedragon
Dievas
whitedragon


Pranešimų skaičius : 75
Age : 38
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-07-04

Character sheet
Vardas: Shaka-Morkhaï
Rasė: Orkas
Sveikata:
Maldų menė. - Page 2 Left_bar_bleue280/280Maldų menė. - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 09 18, 2007 9:39 am

Citata :
Tekstas:
Mano Viešpaciai, aš, budamas nuoširdus tikintysis, manau, jog esu nusipelnes savo prašymo išpildymo. Aš esu Efamar. Man tetruksta tik vieno. Norėčiau gauti paramos nužudyti vieną savo auką. Jis yra niekšas banditas, kuris kankina visus ir jo gyvenimas pagaliau turėtų baigtis.
Svarba: 7
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 6
Itakojamos rases: Orkai, Gnomai

Reikia daugiau info


Citata :
Tekstas:
Pasaulio Saugotojai, aš, lenkiuosi prieš Jus ir prašau išpildyti mano menka nora. Mano vardas Hydale. Nusižemindamas prašau. Noreciau pastatyti nama labai greitai.
Svarba: 2
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 2
Itakojamos rases: Orkai


Tekstas:
Visko Valdovai, aš, paprastas gyventojas, prašau Jusu išpildyti ši nedideli Jusu mastais klausima. Aš esu Serin. Te dievai išklauso ir apsvarsto mano nora. Te gimsta mano vaikai sveiki ir laimingi.
Svarba: 3
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 3
Itakojamos rases: Nykštukai


Tekstas:
Aukštesnieji Sargybinai, aš prašau išpildyti mano menka prašyma. Aš esu vardu Aslan. Išpildykite mano nora. Aš noreciau tureti daugybe anuku.
Svarba: 1
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 1
Itakojamos rases: Nykštukai

Jūsų maldos išklausytos
Atgal į viršų Go down
http://www.wargames.lt
mirk
Dievas
mirk


Pranešimų skaičius : 88
Age : 37
Registration date : 2007-07-13

Character sheet
Vardas: Miles Maximus
Rasė: Žmogus
Sveikata:
Maldų menė. - Page 2 Left_bar_bleue382/382Maldų menė. - Page 2 Empty_bar_bleue  (382/382)

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 09 18, 2007 2:42 pm

Citata :
Tekstas:
Galingieji Sargai, aš, nusižemindamas prieš Jus, prašau Jusu, išpildyti mano prašyma. Aš esu vadinamas Riss. Suteikite man parama. Prašyciau suteikti mano mokiniui daugiau užsispyrimo.
Svarba: 8
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 3
Itakojamos rases: Žmones, Nemirėliai

ispildau. yra kokiu nors galimybiu tai padaryti neeikvojant energijos? t.y. pasidomiu kas ten per situacija ir ziuresiu kaip geriau padeti

Citata :
Tekstas:
Pasaulio Gelbetojai, aš, lenkiuosi prieš Jus ir prašau išpildyti mano menka nora. Mano vardas Gryn. Meldžiu šios paslaugos. Noreciau nustebinti savo mokytoja.
Svarba: 1
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 2
Itakojamos rases: Nemireliai

ispildau
Atgal į viršų Go down
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 19, 2007 6:49 pm

//trumpam skelbiu pauzė maldų menei, ir tikiuosi iki rytojaus vakaro pasivyti. atsiprašau, taip jau atsitiko//
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
Sv7d
Dievas
Sv7d


Pranešimų skaičius : 86
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-08-27

Character sheet
Vardas: Klink-Ira-Kada-Lotij
Rasė: Nemirėlis
Sveikata:
Maldų menė. - Page 2 Left_bar_bleue250/250Maldų menė. - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/250)

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 19, 2007 10:10 pm

Nu va, as beveik parosiau scripta, kuris imtu maldos ir kishtu jos i lentele.. =) gal, jei iskart deti i lentele, butu patogiau? =) tipa:
data | Noras | Rase | Tashku | Svarba | Kuo ispildyta | Isp data |

=)
Atgal į viršų Go down
http://swat.giliaidzin.lt
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 20, 2007 2:54 pm

//maldų tikslas užversti jus dideliu veprasmės informacijos srautu tarp jos įkišant rekšmingų dalykų. man išvis patogiausia jas postint vieną į postą tik taip gal kiek per daug postų gaunasi. O lentelės ar ne lentelės, tai jei atvirai man patogiau nereikia. aš vistiek maldų generatorių turiu ir coppy-pastinu.//

dėl mokinio - jam tiesiog reikia suteikti nušvitimą ar paskatinimą, kuris jį paskatintų tapi labaiu užsispyrusiu. Daugiau jokių akivaizdžių priemonių nėra. Mokynys - nemirėlis, o mnokytojas senyvas žmogelis. Mokina kažkokios gan silpnos ir neįdomios magijos rūšies, rodos kažką su orais ir vabalais. nuimu tokią kainą, kokia yra, bet jei ką geneliaus usgalvojai galesiu pakeisti.
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 20, 2007 2:57 pm

Tekstas:
Dieviškojo Meno Dailininkai, aš, prašau Jusu paramos svarbiu klausimu. Aš esu Tuscanar. Teprašau aš vieno dalyko. Tegul nepalieka mano sunus per jaunas namu.
Svarba: 4
Reikalaujama Dieviškoji Energija: 4
Itakojamos rases: Žmones
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
Sponsored content





Maldų menė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maldų menė.   Maldų menė. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Maldų menė.
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Trys Atspindžiai :: Pirmasis atspindys :: Dievų pasaulis-
Pereiti į: