Trys Atspindžiai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trys Atspindžiai

trijų pakopų forumo RPG
 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Shaka-Morkhai Legenda

Go down 
AutoriusPranešimas
whitedragon
Dievas
whitedragon


Pranešimų skaičius : 75
Age : 38
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-07-04

Character sheet
Vardas: Shaka-Morkhaï
Rasė: Orkas
Sveikata:
Shaka-Morkhai  Legenda Left_bar_bleue280/280Shaka-Morkhai  Legenda Empty_bar_bleue  (280/280)

Shaka-Morkhai  Legenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Shaka-Morkhai Legenda   Shaka-Morkhai  Legenda Icon_minitimeAntr. 08 07, 2007 12:47 pm

Senais kiek tik atmena senoliai laikais buvo likusi paskutinė tamsiųjų orku gentis. Žvaigždės lėmė kad vienas jūjų taps išrinktuoju. Tą naktį kai turėjo jis gimė, gimė ir antrasis kūdikis. Vadas po ilgų shamanizmo seansu sužinojo tiesa bet nesugebejo jos pasakyti iki galo nes gavo galą.Orkai užaugo tapo stiprūs ir jiems buvo mestas išbandymas kad sužynoti kuris yra išrinktasis. Jiems reikejo nužudyti piktaji yeti kuris gyveno kažkur kalnuose. Beja mūsų veikėjų vardai buvo shaka ir morkhai. Žvėrį pirmasis surado morkhai ir ji nudobe bet shaka lipo jam ant kulnu su vieno ismintingo zmogaus pagalba. Deja morkhai susitiko visai netiketa tikrajį prieša Demoną, kuris nudobė morkhai. Shaka gedėdamas savo brolio atkersijo demonui, bet gryzes i kaima su morkhai kunu buvo nepripazintas genties. Pries iseinant jis juos prakeike. Uzlipes ant kalno jis pajuto kaip dievu likimas pasitiko ji. Visas prakeiktas genties kaimas sustingo laike o visu ju giventoju sielos buvo ikunytos Shakos karde, kuris velesniu musiu metu tapo legendiniu prakeiktuoju Klaimuru [beje jo asmenys nusidaze juodai].

Sita legenda isliko iki dabar aisku jos faktai tikslumu nepasizymi del laiko tekmes.

Velesni Shakos darbai bunant zemeje tai kraugeriski musiai kuriu metu shaka susirado daugiau legendiniu ginklu apie kuriuos geriausiai zino turbut tik jis pats ir irodes savo galia dievams jis buvo pirmasis naujasis dievas todel kaip seniausias jis yra galingiausias is naujuju dievu.

PS shaka-morkhai vardo kilme nera tiksliai zinoma manoma kad shaka pasieme savo istikimo draugo varda kaip garbes jam irodyma.
Atgal į viršų Go down
http://www.wargames.lt
whitedragon
Dievas
whitedragon


Pranešimų skaičius : 75
Age : 38
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-07-04

Character sheet
Vardas: Shaka-Morkhaï
Rasė: Orkas
Sveikata:
Shaka-Morkhai  Legenda Left_bar_bleue280/280Shaka-Morkhai  Legenda Empty_bar_bleue  (280/280)

Shaka-Morkhai  Legenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shaka-Morkhai Legenda   Shaka-Morkhai  Legenda Icon_minitimePir. 09 03, 2007 10:56 am

Kaip melstis man? Man melstis nereikia.
Kiekvienas surikes mano varda savo karo shuksnyje, kiekvienas nudobtas priesas skirtas man, ar kiekviena del karo paaukota givybe stai kur tikras atsidavimas savo dievui.
Aisku taikos metu kiekvienas prakaito lasas istryskes per treniruotes karui, kiekviena mintis apie mano galybe ir jos siekima zemeje, ir kiekvienas mano vardo ar mano tiesos irodymas ginklu - stai kur malda!
Atgal į viršų Go down
http://www.wargames.lt
whitedragon
Dievas
whitedragon


Pranešimų skaičius : 75
Age : 38
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-07-04

Character sheet
Vardas: Shaka-Morkhaï
Rasė: Orkas
Sveikata:
Shaka-Morkhai  Legenda Left_bar_bleue280/280Shaka-Morkhai  Legenda Empty_bar_bleue  (280/280)

Shaka-Morkhai  Legenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shaka-Morkhai Legenda   Shaka-Morkhai  Legenda Icon_minitimePir. 09 03, 2007 11:07 am

Mano tiesos:
1. Savo tiesa irodik ginklu.
2. Karo metu buk drasus ir riztingas ir sulauksi mano pagalbos.
3. Taikos metu ruoskis karui ir nepamirsk kad anksciau ar veliau jis ateis.
4. Ginklu apgink mano garbe tada apginsi savo garbe ir savo artimuju garbe.
5. Ikaitu neimk, dezertirai lygus priesams.
6. Po musio padekojas man - Svesk
Atgal į viršų Go down
http://www.wargames.lt
Sponsored content





Shaka-Morkhai  Legenda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shaka-Morkhai Legenda   Shaka-Morkhai  Legenda Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Shaka-Morkhai Legenda
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Legenda apie Shaka-Morkhai
» Shaka-Morkhai shventykla
» Legenda apie Klink-Ira-Kada-Lotij
» Miles Maximus legenda

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Trys Atspindžiai :: Pirmasis atspindys :: Tūkstančio dievų šventovė-
Pereiti į: