Trys Atspindžiai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trys Atspindžiai

trijų pakopų forumo RPG
 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 AAARGHaaa... (6 mėnesiai?)

Go down 
AutoriusPranešimas
XXIcentury
Adminas ir GM
XXIcentury


Pranešimų skaičius : 514
Age : 34
Registration date : 2007-04-29

AAARGHaaa... (6 mėnesiai?) Empty
RašytiTemos pavadinimas: AAARGHaaa... (6 mėnesiai?)   AAARGHaaa... (6 mėnesiai?) Icon_minitimePir. 01 07, 2008 1:10 pm

//pasiruoškit dideliai dozei pesimizmo.

Tai va. Žinokit aš visgi pasiduodu.
Galbūt kaltas amžinas bėgimas per atostogas, galbūt kalta prakeikta liga, visus metus neduodanti ramybės (šiuos metus), bet aš tiesiog jau per daug pavargau šitam projektui.

Taip, aš žinau, jog pats negaliu gyvent be kokios idėjos fix, bet man nepaprastai reikia nors pusę mėnesio pagyventi kai jokie damoklo kardai nekaba nei virš galvos nei po galva...

Ai ir jo, oficialiai nuo projekto praaadžios praėjo šeši mėnesiai. (yey?) Na pasižiūrėjau ką pasiekiau:
Projektas pradėjo važiuoti, užstumtas ant neaukšto kalniuko ir sklandžiai nuvažiavo slėnin.
O tada prasidėjo sizifo karuselė. Aukštyn ir žemyn ir vėl aukštyn.
Deivai gal ir prasidėjo gerai, bet jiems vis tiek kažko itin trūko trūksta ir trūks.
Karaliai reikalauja dar didesnio dėmesio nei dievai ir diidelio stebėjimo.
Mūšių simuliavimas.. buvo fun. Bet ilgai užtrunka ir šiaip.
Trečias atspindys... Na, visad galvojau jog jis kaip nors didės ir augs, bet taip ir teko prabėgomis tąsyti.

Du surasti pagalbininkai, na pasakysim taip, kad pagalbos buvo. Pirmą mėnesį na ir turbūt antrą. Neatsimenu.

O sjkaičiuoti dievų tikinčiųjų galvas mąstyti siužeto ir pasaulio istorijos vingius ir sudedinėti karvedžių nurodymus į vieną žemėlapį, be klaidų juos pateikti atgal kiek man nusibodo ir pečoius nuspaudė.
Meteoritas - šlamštas, o Kruvinojo Mėnulio diena, tai bandymas pasispardyti.

Žodžiu ką aš tuo noriu pasakyti...
Projektas spėju miršta. Nes aš pavargau. Paskutiniu metu pats pusiau bėgu šalin, tai reikiai atistot ir pasakyt tai kas įvyko jau pernai. Projektas merdėja ir miršta. BAsta. viskas, galas, pabaiga, the end, finalle.

Na aišku apturėjau ir malonumo. Ganėtinai daug. Ačiū už tiek.

Na teoriškai ir forumui ir projektui yra vilties, bet jau labai labai nedaug.
Na visą sausį aš ilsiuosi. Sėkmės visiems.
Atgal į viršų Go down
https://trysatspindziai.niceboard.com
 
AAARGHaaa... (6 mėnesiai?)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Trys Atspindžiai :: Forumas :: Apie forumą-
Pereiti į: