Trys Atspindžiai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trys Atspindžiai

trijų pakopų forumo RPG
 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Bibliotekos Taisyklės

Go down 
AutoriusPranešimas
Maheranas
NPC
Maheranas


Pranešimų skaičius : 9
Registration date : 2007-05-03

Character sheet
Vardas: Maheranas
Rasė: Žmogus
Sveikata:
Bibliotekos Taisyklės Left_bar_bleue99/99Bibliotekos Taisyklės Empty_bar_bleue  (99/99)

Bibliotekos Taisyklės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bibliotekos Taisyklės   Bibliotekos Taisyklės Icon_minitimeKv. 05 03, 2007 8:32 pm

Jeigu jau suradai kelią čia, kur ilsisi senoviniai foliantai, kur tyloje tūno nepaprasti kūriniai, kur gali surasti pasakojimų apie senus laikus, kur gali perskaityti spėjimų apie ateitį, žinok, kad ši kolekcija yra ypatinga. Ji yra nepaprastai sunkiai rinkta ir saugota, todėl ją reikia gerbti.

Kiekvienas, norintis, kad jo kūrinys užimtų garbingą vietą kolekcijoje, turi suprasti saugomų daiktų vertę.
Aš Maheranas, nesutinku saugoti įžeidžiančių ir kitaip atgrasių kūrinių tik dėl kažokio humanoido prašymo. Bet mielai saugiosiu, kad ir nelabai ypatingą, bet tokį kūrinį, kuriame matosi rašytojo širdis. Kiekvienas kūrinys nusipelnęs vietos mano bibliotekoje bus vertinamas.

Priimsiu visus mane suradusius ir leisiu skaityti visiems, kurie to norės.

Maherano Bibliotekos sergėtojas,
Maheranas.

_____
kiekvienam kūriniui galima kurti atskirą temą su apklausa (įvertinti jį 10balėje sistemoje). Norintys įdėti ilgesnį kūrinį gali įdėti ir atskirą temą vertinimams.
Visus priimsim
__________
Atgal į viršų Go down
 
Bibliotekos Taisyklės
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Trys Atspindžiai :: Senieji žinių lobynai :: Maherano biblioteka-
Pereiti į: