Trys Atspindžiai

trijų pakopų forumo RPG
 
rodiklisPortaleDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 
 

 Ros Blandiras: Raudonosios Weermos gūžta

Go down 
AutoriusPranešimas
XXIcentury
Adminas ir GM
avatar

Pranešimų skaičius : 514
Age : 29
Registration date : 2007-04-29

RašytiTemos pavadinimas: Ros Blandiras: Raudonosios Weermos gūžta   Tr. 11 07, 2007 5:59 pm

//Čia reiškiasi Sor Lac.
Tiesa, ar tiks padvadinimas, gal pakeisti?//

Ganėtinai nedrąsus vidutinio socialinio rango šamanas iš miesto glūdumų nedrąsiai prisiartina prie Weermos kiek tai leidžia jo drąsa ir prabula, prieš tai nusilenkęs iki žemės:
- Jūsų Šviesybe, turiu jums svarbią žinią - artėja Kruvinojo Mėnulio Diena. Miestas turi būti vieningas iki pat jos, nes kitaip, sako žvaigždės, mus apleis dievai ir orkų pasaulis nusiris į sutemas. Mano klnao šamanai siūlo, jog būtų labai padidintos lėšos dievų paramai užsitikrinti, nekreipiant dėmesio į armiją ir kitas sritis. Mus išgelbėti gali tik nuoširdus tikėjimas. O gnomai...

_________________
Lavonai vaikšto tik filmuose arba tada, kai kas nors nori...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://trysatspindziai.niceboard.com
Sor Lac
Lordas


Pranešimų skaičius : 25
Registration date : 2007-11-06

Character sheet
Vardas: Weerma
Rasė: Orkas
Sveikata:
10/10  (10/10)

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ros Blandiras: Raudonosios Weermos gūžta   Pir. 11 12, 2007 5:36 pm

//Sad dar aprašyme aiškinau: jokia ne vadė... iš vis oficialiai pareigos juokingos. Pilnai užtektų Raudonosios Weermos gūžta//

Weerma apsivertė ant kito šono savo karališkoje soste-lovoje ir įsmeigė į šamaną įtartinai ramų žvilgsnį:
-Nuo kada orkų dievai susidomėjo auksu? Nuo kada jiems svarbiau geltono metalo blizgesys, o ne jų vardu besiliejančio kraujo raudonis ir ne jiems aukojamų belaisvių riksmai?-Sargybiniai supratingai užėmė pozicijas už šamano nugaros, kad tik Weermai paliepus...- Prie miesto dar vis stovi gnomai. Pažadu, neišauš nauja diena ir ne tik mėnulis, žemė apie Ros Blandirą bus kruvina ir aukos nuklos visus miesto altorius. O dabar, brangusis, priminkite kada Jūsų klano atstovai paskutinį kartą savanoriškai tarnavo armijoje?
Du sargybiniai labai supratingai suėmė vargšą šamaną už rankų ir kilstelėjo nuo žemės. Trečia pridėjo durklą prie vargšelio gerklės, kad tik šis prieš atsakinėdamas Weermai nesiimtų kokių magiškų nesąmonių.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Dontcare
GM
avatar

Pranešimų skaičius : 51
Registration date : 2007-04-29

Character sheet
Vardas: Unknown
Rasė: Žmogus
Sveikata:
10/10  (10/10)

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ros Blandiras: Raudonosios Weermos gūžta   Pir. 11 12, 2007 10:28 pm

Is tamsos atsargiai iszengia didziulis, zilas, randais nusetas orkas apsikarstes kaulu girliandomis bei spygliuotomis grandinemis kabanciomis ant raudonu sarvu.
- Atleiskite, kad ysiterpiu jusu aukstybe, - Tare jis priklaupdamas and vieno kelio savo valdovui.
- Jus esate visiskai teisus. Siuo metu mums reikia pasitiketi kariais, o ne samanais, kurie eilini karta troksta pasipelnyti, primesdami dievu norus. - Ryztingai tare jis savajam valdovui.
- Aukstybe jus puikiai zinote, ka musu elitai gali padaryti prakeiktiesiems neuzaugoms. Todel su visa reikiama pagarba jusu reikalauju jusu pamirsti burtus ir kilti i kova visu pajegumu. - Taip tares jis vel nusilenke valdovui bei atsargiai apsisuko, taciau skubiai gryztelejo.
- Jeigu visagalis pageidaus galiu pasirupinti jusu sveciu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sor Lac
Lordas


Pranešimų skaičius : 25
Registration date : 2007-11-06

Character sheet
Vardas: Weerma
Rasė: Orkas
Sveikata:
10/10  (10/10)

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ros Blandiras: Raudonosios Weermos gūžta   Antr. 11 13, 2007 7:36 am

-Dėkui, ne,- pro dantis iškošė Weerma.- Kas čia dabar? Demokratijos proveržis?
Keletas asmeninės gvardijos narių - vadinamu mirties šaukliais (pėsti atrodo maždaug taip http://www.myfreewallpapers.net/fantasy/pages/frank-frazetta-death-dealer-02.shtml)
klausiamai pažvelgė į Weerma. Ši tyliai papurtė galvą.
-Mums reiks kiekvieno kario. O šitą,- ji plačiu mostu parodė į šamaną,- užrašykite savanoriu į miestiečių savigynos būrius.

//vietos aprašymas (sau ir likusiems, kad nesipainiotumėm):
Weermos rūmai dažnai pravardžiuojami moliniais ir tai... tikra tiesa. "Rūmai" yra keturių aukštų pastatas iš degto molio plytų, savo aukščiu išsiskiriantis tarp Ros Blandiro palapinių ir vienaaukščių namukų.
Ketvirtas aukštas iš tikro yra keletas tarp savęs nesusijusių bokštelių. Prieinamas tik Weermai ir jos Juodosios saulės genties atstovams. Apie tai, kas ten dedasi pasokojamos šiurpios legendos. Tvirtai, žinoma, ten periodiškai dingsta įvairių rasių belaisviai. Riksmų iš bokštelių nesigirdi.
Trečias aukštas - asmeninė rezidencija. Weermai, jos oficialiems vyrams, genties nariams.
Antras aukštas - karališkosios menės skirtos svečiams, pokyliams ir aukojimams. Įžymybė - Weermos kraujo vonia, kurioje ji kasdien tolina senatve:) Patekimas su pakvietimu
Pirmas aukštas - tarnai, arklidės. Bendroji menė su sostu/lože/lova, kurioje dažniausiai gulėdama Weerma susitinka su visais to panorusiais.
Sotas-lova --- pagamintas iš kaulo. Vientisas dubuo gyvūno, buvusio dar prieš atsirandant šešioms rasėms. Ertmė (t.y. mažasis dubuo užpildytas tamsia mediena, kurios kilmė nežinoma).
Patekimas į pirmą aukštą laisvas, bet... tai rizikingas užsiėmimas. Weerma retai tepa savo rankas į vonią nesupiltu krauju, užtat mirties šaukliai visad pasiryžę vykdyti jos tylius nurodymus.
Dar blogiau salėje visados sukiojasi būrelis pataikūnų, siekiančių paspartinti karjerą ar bent vienai nakčiai tapti Weermos meilužiais. Šitie yra pasiryžę vykdyti ir neišsakytus valdovės pageidavimus. Ir ne visados spėja teisingai.
P.S. pastatas neturi jokios išorinės puošybos. Balkonų taip pat nėra, tiesa, galima patekti ant stogo tarp bokštelių, taip vadinamam ketvirtam aukšte.
Bnedrosios salės puošyba minimalistinė - kaulinis sostas užklotas lokio kailiu, ant sienų išdžiovintos priešų galvos. Daugiau nieko nėra, net kilimo ant grindų. Tiesa, Weermos koja nėra palietusi tų grindų akmens. Visados atsiranda paslaugi tarno ar palaižūno nugara atsigulanti prieš valdovę. Taigi Weerma išties vaikšto savo pavaldinių nugarom:)
meninio nukrypimo pabaiga//
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
XXIcentury
Adminas ir GM
avatar

Pranešimų skaičius : 514
Age : 29
Registration date : 2007-04-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ros Blandiras: Raudonosios Weermos gūžta   Tr. 11 21, 2007 9:54 pm

Samanas, taip nieko gero ir neišlemenęs, (daug postringauti su duklu netoliese yra pavojinga), kartu su puse jo gildijos yra užrašomas į šaukiamųjų savanorių būrius. Visi užsirašo mielai ir savanoriškai.

_________________
Lavonai vaikšto tik filmuose arba tada, kai kas nors nori...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://trysatspindziai.niceboard.com
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ros Blandiras: Raudonosios Weermos gūžta   

Atgal į viršų Go down
 
Ros Blandiras: Raudonosios Weermos gūžta
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Trys Atspindžiai :: Antrasis atspindys :: Karalystės-
Pereiti į: