Trys Atspindžiai

trijų pakopų forumo RPG
 
rodiklisPortaleDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 
 

 Musio systema

Go down 
AutoriusPranešimas
Vigor
Lordas
avatar

Pranešimų skaičius : 39
Age : 30
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-08-28

Character sheet
Vardas: Urk
Rasė: Gnomas
Sveikata:
10/10  (10/10)

RašytiTemos pavadinimas: Musio systema   Tr. 10 24, 2007 7:24 pm

Nu ka ash galiu pasakyti... Orkai, kurie juda greiciau uz kavalerija

ir streles
Citata :
lankininkai nesėkmingai apšaudė puolantį jau kitą orkų būrį (pirmasis kaip galėdamas greičiau atsitraukė toliau nuo apšaudymo ir leido pulti šviuežesnėms pajėgoms)
- aciu dievui, kad jie neturejo arkliu.

Kavalerija, sustojusi pasimusti ir apsisukusi... Tamsta rimtai mano, kad ryteris prijojo prie piestininka, sustoja salia ir muso ta su kardu? O po to panishkai bega atgal - i uztverta tilta, nors gali laisvai judeti link upes arba i upe.
Citata :
šie perėjo kavaleriją kaip kirvis patežusį sviestą
Kokio tilto gabaritai, jei nepaslaptis, kad niekur dingsta mires arklis su raiteliu (nuo 600 - iki 1500 kg mesos)

Taip pat nevisai aiskus musis braste- orcai uzpuole, nuzude 50 gnomu, po to atsitrauke (i ju tuo metu saude arbaletininkai) - ir prarado maziau nei gnomai ( jei is viso liko 130 orku, o zuvo: 60 tilte, 20 nuzude kavalerija, 5 - lankininkai, lieka 45 lavonu per:
Citata :
tą būrį, kuris pirmas susirėmė su raitėliais ir jau skubėjo pagalbon prie brastos ,bet buvo labai intensyviai apšaudytas

ir
Citata :
Susirėmė gnomų dvi pėstininkų eilės, paremiamos atsargiai šaudančių arbaletininkų ir technkos
)

Net nezinau, ar reike atkreipineti demesi, kad dauguma kariu musio lauke nezusta, bet lieka suzeisti (del to visada ir buna tokie ziaurus praradimasi pas pralaimejusius - ju suzeistus pribaigia laimetojai, arba tiesiog nesuteikia pagalbos).

Bet labiausiai nustebino - kur buvo 130 orku kareiviu, jei pradziai:
Citata :
orkai net nepajudėjio į apšaudomą zoną
o veliau
Citata :
orkai atsitraukė atgal, palikę upėje šešiasdešimt saviškių
kur ta apsaudomoji zona, kad joje liko tik 5 lavonai?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
XXIcentury
Adminas ir GM
avatar

Pranešimų skaičius : 514
Age : 29
Registration date : 2007-04-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Musio systema   Kv. 10 25, 2007 2:18 pm

Visų pirma, galbūt kas klaidingai mano, jog esu karo genijus ir viską žinau šimtu procentu ir įvertinu kiekvieną dalyką, tai aš tik paprastas žmogus, kuris neturi labai didelės patirties. Todėl, nors ir kiek bandysiu apsigint manau, jog esu vertas dalies (gal net ir visų) priekaištų. Nepykit, bet viskas, ką realiai galiu pažadėt - atsakingiau žiūrėti kitą kartą. Mūšis nėra toks dalykas ,kurį galima surandominti per kelias minutes.

Visų antraiusia, žuvusieji įtraukia dingusius/sužeistuosius ir bet kokius ,nebegalinčius kautis. Dar reiktų pasakyti, jog visada skaičius stengiuos sužiūrėti ir parašyti tiksliai, bet mūšį darau prieš parašymą ir kiekvieno įvykio nekonspektuoju. Todėl gali ir pasimesti pora žuvusiųjų, kuriuos įrašau gale.

Kavalerija - tik terminas, kurį naudojau apibūdinti gnomų raitėlių atitikmenį, kaip pats manau (nes nebuvo apibrėžta) vietoj arklių gnomai naudoja kažkokius prietaisus.
Čia toks tarp kitko, bet tuo pačiu padedantis man gintis poroje dalykų. (tas staigus apsisukimas)

Dabar atsakinėjam paargumenčiui.

Tie greitai judantys orkai tiesiog stovėjo arbaleto irtechnikos šūvio atstumu, įžengė tik puldami ir atsitraukdami. Todėl ir "atrodo", jog juda greitai. Na nežinau. Visas judėjimas buvo pagal "taisykles" (kuriuos gali buti ir flawed. Raitėliai juda 12 standartinių vienetų, o pėstininkai 6. Taip pat puolant priešininkių būrį gaunamas papildomas 6 vnt. Tai yra maždaug wh taisyklės. Todėl orkams šturmuojant raitėlius jiems pavyko pajudėti labai greitai. Taip pat reikia nepamiršti gaunamų 3jų vienetų laimėjus vieną susirėmimą, o viskas (techno, lank, burt) "šaudo" per 24 standartinisu vienetus, išskyrus geriausius gnomų/elfų/nemirėlių karvedžius, kurie pila iki 36vnt pilnai įmanoma balandsuoti ant šūvio ribos neapšaudomam)

Man (tik nereikia tamstuoti tujinti irgi galima) atrodo, jog raitėliai įsirėžia į pėstininkų eiles, kurie turi iestis ir nei kiek nesudreba, bei dar netyčia yra orkai (kurie turi geriausius pėstininkus), o raitėliai išmeta moralę pralaimėję susidūrima (maždaug pagal warhammer išmetę du šešetus - reiškia critical morale failure )- bėga atgal nes piriekyje orkai. Ties saviškių eilėm permeta (išmeta, nes siekiami vado duodamo bonuso) ir persirikiuoja. (taip viskas maždaug atrodė sistemiškai)

Tilte sunkūs gnomų "metaliniai arkliai" ir jų pačių lengvi lavonai dingdavo upėje ir mėsmalėje. "Pereiti kaip kirvis patežusį sviestą" nereiškia, jog ten nebuvo kažkokios mėsmalės iš gnomų, orkų ir šiaip metalo.


Mūšis prie brąstos... Čia jau sudėtinga man pačiam paaiškint. Situacija buvo tokia, jog aš jau išvis prie to mūšio būčiau sedėjęs, be to, turiu maždaug limitą, kurio stengiuos neviršyt, kad mūšis nesitęstu dienom (man kartais kilimą ir kitkam naudot norisi, pavyzdžiui ant jo vaikščioti) Du orkų būriai praktiškai negalėjo ateiti trečiam į pagalbą, nes jie buvo apšaudomi (pernelyg savožudiška lysti po (o dar gnomų) technika, o trečias geriausiu atvėjų dar būtų būrį išdaužęs, bet ir tai neaišku, o dar buvo outnumberinti. Tiesiog nusprendžiau, jog orkų vadas pakankamai protingas, kad neaukotų būrio karių visai be reikalo. Ir baigiau mūšį dėl tilto ir brąstos.

130 orkų tai čia iš trijų skirtingų būrių. Tiksliai dabar nepasakysiu, konkretų lapą pamečiau.

Jeigu dar liko klausimųar neaiškumų prašau skelti, pamėginsiu atsakyti ir pasiteisinti. Atsiprašau jei ką dariau visiškai ne taip. Practise makes perfect? I think i need more practise.

_________________
Lavonai vaikšto tik filmuose arba tada, kai kas nors nori...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://trysatspindziai.niceboard.com
Vigor
Lordas
avatar

Pranešimų skaičius : 39
Age : 30
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-08-28

Character sheet
Vardas: Urk
Rasė: Gnomas
Sveikata:
10/10  (10/10)

RašytiTemos pavadinimas: Re: Musio systema   Kv. 10 25, 2007 3:13 pm

Mano postas nuskambejo nemandagiai - atsiprasau, noriu pasakyti, kad tikrai vertynu GM pastangos ir po frazes apie kilima, supratau, kad buvo padarytas dydelis darbas - bet net ir to nezinodamas, nenorejau nuvertinti meistro pastangu.

Bet klausimai vistiek liko.

Kaip jau sakiau KODEL JIE LIPA I TILTA - neigu begti - reiske apsisukti 180 laipsniu kampu. Be to jiem nebuvo isakima atakuot, buvo iaskima apeiti, manau - kol vieni atakavo, kiti turetu speti praeiti link upes. Na dlaeisim, ten nebuvo vietos visishkai, jei tiltas 22 vnt ilgio.

Tilte jie sustojo, i ji ilipo dar 60 orcu - kaip irgi jau klausiau - kokie tilto gabaritai?

Jei lankas persauna 24 vnt, tai tiltas iki 22 vnt ilgio, tada vienas raiteliu buris uziema iki 7 vnt (100 raiteliu) - tai kokio tiltas plocio? 300 raiteliu svers apie 300 - 450 tonnu - tiltui, kuris tai islaikitu mashinu apsaudimas turetu buti pofig, (bent jis griutu ne visas, o jo apsaudomoji dalys - nebent orcai zino kaip pastatyti akmenini 200 metru tilta, kuris remtusi tik i 2 krastus) o tam, kad tiltas griutu visas - jis turi buti medinis. Siusti vieno metu visu raiteliu i medini tilta - cia jau turi buti ne paprastas karvedis, ir net ne blogas, o visishkai be issilavinimo (juk gnomai turetu nusimanyti kazka apie tiltu statyba?).
Jei tiltas atrodo taip:
http://img.feels.ru/uploads/foto/914/04.jpg - sutinku, kad griuvo tik apsaudomoji dalys.
Jei tiltas atrodo taip:
http://img.feels.ru/uploads/foto/914/19.jpg - sutinku, kad griuvo trecdalis, bet tada ne i upe, o ant arkos. (bet tada orkai moko inzenerija geriau uz gnomus)


Aisku, ash visada palaikau taisykle "my game - my rules", bet niekur nebuvo pasakyta, kad rules yra nelogishkos. Aisku, WH sistemos neesu gilias zinovas (kaip ten su tiltais, pvz, neissivaizduoju), bet neigu ten nera skaiciavimu kiek turi gauti dmg kiekviena tilto dalys, kad jis griutu? Juk zmogus, pakises pirsta po traukiniu - nezusta visas, tik lieka be pirsto, nors ir po 6d6 zalos.

Del musio braste:
Citata :
Tiesiog nusprendžiau, jog orkų vadas pakankamai protingas, kad neaukotų būrio karių visai be reikalo.
ot ash ir nesuprantu, kaip gnomai neissaude visa buri, kuris vaikscioja iki pilvo vandenije pirmin-atgal...


Zimiai logishkiau butu matyti trecdali tilto griuvima, ir du raiteliu buriai, turetu pagauti traukianciusius orkus prie pati krasta ir tada, apeiti orku dveju buriu likucius, kaip ir buvo isakyta. Ir liktumem prie to pacio, nuo ko pradejom - is vienos puses pestininkai su saudomais, is kitas - kavalerija.

O vietoj to, niekas net nepuole traukianciusius orkus.

Ir klausimas, apie kuri pamirsau pirmai - ar brastas virs tilto, ar zemiau ?Kodel taip ikiriai klausineju? Todel, kad man keista sitacija, kurioje kariuomene 7 kartus mazesne, padare zalos daugiau, nei pati kainuoja, ir prarado tik 50%. Tiesa, nesupratau tada "elitishkumo" saudanciuju mashinu - jei elfai saudo galingiau, tai noreciau suprasti situ mashinu elitishkumo prasme.. jei galima Smile Kad nebutu dar surprizu, kai bus miesto puolimas ("katapultos pataike i siena, ir dabar aplink miesto nera sienos" pale )
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
XXIcentury
Adminas ir GM
avatar

Pranešimų skaičius : 514
Age : 29
Registration date : 2007-04-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Musio systema   Sk. 10 28, 2007 9:56 pm

Na dėl tilto nežinau ką ir pasakyt.

Priimsi vieną kavalerijos būrį su persiprašymais? Tarsime, jog jis susirinko iš išsiklaidžiusių ir išgyvenusių gnomų. Visas pilnas būrys.

Orkus persekiojo ir žudė. Bet vistiek kažkiek jų grįžo.

Brasta prieš srovę nuo tilto.


Dėl krūtumų:
Elfai yra lankininkai, o technologija yra technologija.
Lyginant lankininkus su technologija akivaizdžiai pirmaja technologija nes ji, jei jau kliudo ir gerai kliudo neleidžia priešininkui likti gyvam stebuklo dėka (šaulys būrtų mane užmušęs ta strėle, bet kai pataikė į ant kaklo nešiojamą kryžiuką - su technika tiesiog taškom į gabalus)
Elfai krūtesni lyginant su lankininkais - taikliau šaudo, daugiau šansų, jog strelė padarys žalą ir pan.
Gnomų technika taip pat šaudo taikliau negu kitų rasių. Stipriau ir kiek žiauriau.

Nors ior rezultatas dalinai mano kaltės, nepamirškit friendly neighbourhood dievų, kurie tą dieną šiek tiek padėjo orkams, kas leido jiems permesti keletą blogų metimų...

Ir dar. Buna mūšių, kai tiesiog kažkam pasiseka. Ir dar iš teorinių žinių šnekant - gynėjai paprastai turi pranašumą.


------------------

Apie miestų puolimą padarysim čia dar vieną postą.

_________________
Lavonai vaikšto tik filmuose arba tada, kai kas nors nori...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://trysatspindziai.niceboard.com
XXIcentury
Adminas ir GM
avatar

Pranešimų skaičius : 514
Age : 29
Registration date : 2007-04-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Musio systema   Sk. 10 28, 2007 10:11 pm

MIESTŲ PUOLIMAS.

Nuspręsta ar apsvarstinėjama:
1. pilnos meisto apsiausties nebus, mūšis realiai vyks tik prie vienos sienos atkarpos (kad taupyti vietą ir laiką) Siena turės kažkokią vertę, kuri indikuos jos stiprumą. (sudalinta į 5-6 dalis, kurias atskirai galima išversti, ir tikriausiai vina (atsitiktinė dalis) bus stipresnė ir viena silpnesnė už vidurkį įndikuojant broką ir/ar geresnę statybą. Nustatyti kuri dalis geresnė ar silpnesnė neįmanoma)
2. puolančioji armija nemokamai gauna (kai būrių skaičius X) 0-2x kopėčių (pagal komanduotojoi nurodymus), vienas būrys neša iki trijų vienetų, bet tada, jei tai lankininkai - jie nelabai šaudo ir kaunasi tik iš bėdos. (aišku galima numesti, nubėgti pasimušti ir sugrįžti) Taip pat sureikiamas vienas taranas su šioku tokius togelio, kurį bet koks būrys (technikos atveju aptarnaujantieji žmogėnai (arba jeigu technika tai kažkokios rankinės patrankos - nes tai up to kings tai patys žmogėnaio su patrankom ant kupros)) gali stumti pėstininkų greičiu tarano mašiną iki vartų, kur galima su išsiūbuotu daiktu vartus atidaryti. Vartus galiam versti ir kaip sieną.
3. Gynėjai turi šansą numesti kopečias atgal, bet kuo daugiau karių ant jų užlipa, tuo sunkiau tai padaryti. Kopečios krentant nelūžta ir jas vėl galima kelti, bet krentantys nuo jų kariai turi šansų užsimušti.
4. Sienų griovimui pliousus gauna Technologija, burtininkai ir specialieji, naudodami tam savo asmeninisu metodus (up to the kings)
5.pėstininkai, lankininkai, raitėliai, mušti sieną gali, bet iš to naudos nebus.
6. dėl tarano - gynėjai gali jį sunaikinti su tais būriais, kurie griauna sienas (burtininkai technika, specialieji)
7. sienos tarkime iš akmens, vartai kaustyti metalu ir šiaip atsparūs, todėl strėlės net ir degančios tegali geriausiu atveju įsmigti į vartus.

Sudetingesnioų apsiausties dalykų, manau, nereikia.

Ekspertus pilių šturmams siūlau pasisakyti, gal ką pakeisiu.

_________________
Lavonai vaikšto tik filmuose arba tada, kai kas nors nori...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://trysatspindziai.niceboard.com
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Musio systema   

Atgal į viršų Go down
 
Musio systema
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Trys Atspindžiai :: Antrasis atspindys :: Karalystės-
Pereiti į: