Trys Atspindžiai

trijų pakopų forumo RPG
 
rodiklisPortaleDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 
 

 Orcai vs Gnomai

Go down 
AutoriusPranešimas
XXIcentury
Adminas ir GM
avatar

Pranešimų skaičius : 514
Age : 29
Registration date : 2007-04-29

RašytiTemos pavadinimas: Orcai vs Gnomai   Antr. 10 16, 2007 6:48 pm

geras orkų karvedys - raitas
3 orkų pėstininkų būriai (300)

3gnomų pėstininkų būriai (300)
2gnomų lankininkų būriai (200)
3gnomų raitėlių būriai (300)
3 Technologiniai būriai
vidutinis karvedys

Gnomai vienoje upėws pusėje, orkai kitoje. Gnomams norint pradėti šaudyti į orcus reikia, jog tie ateitų ant tilto/ šone esančios brastos arba savo šaudantiems būriams įsakyti eiti ant tilto/brastos. Orkai neplanuoja pulti pirmi,. gnumų reakcijos laukiu.

Tikinčiųjų yra maždaug taip
50% orkų tiki į shaka.
10% į miles
5% klink
3 į UVI
Karvedys - shaka

Gnomai
2 į UVI
10% į shaka
10% į miles
8% į klink
karvedys meldziasi ir miles ir shakai

_________________
Lavonai vaikšto tik filmuose arba tada, kai kas nors nori...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://trysatspindziai.niceboard.com
mirk
Dievas
avatar

Pranešimų skaičius : 88
Age : 32
Registration date : 2007-07-13

Character sheet
Vardas: Miles Maximus
Rasė: Žmogus
Sveikata:
382/382  (382/382)

RašytiTemos pavadinimas: Re: Orcai vs Gnomai   Tr. 10 17, 2007 9:13 am

Paskatinimas Orc'ams:

Ir dar ilgai mes, kaip paskutiniai bailiai, stovesime laukdami ir bijodami tu prakeiktu gnomu??? tai tu kvailiu taktika, o mes verti kur kas daugiau! CHARGE! dievai su mumis!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
XXIcentury
Adminas ir GM
avatar

Pranešimų skaičius : 514
Age : 29
Registration date : 2007-04-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Orcai vs Gnomai   Tr. 10 17, 2007 6:07 pm

vigor rašo:
Tikiuosius kad viska teisingai suprantu, bet labiausiai duomina atstumai.
Daleidziant, kad tilte vienu metu telpa tik 100 kareiviu, o katapultos ir lankininkai persauna upe, darom taip: ryteriai pereina tilta, 200 is ju bando apeiti priesa is nugaros dydeliu lanku (einant per ta puse, kur vezimai su bonusais).Tuo metu tilta pereina kareiviai, po to technika ir lankininkai. Po tilto perejos - siunciamas diplomatas su pasiulymu pasiduoti - tada gyvibe paliksim (tuo metu ryteriai turi galutinai apeiti orkus o kareiviai pailsi) ir, jei atsisakis, staigiai, iskart visiems begti i priesa. Sustoti suvio atstumu - ir saudyt (pestininkai irgi sustos - dengti saudancius jei orkai atakos) - Jei priesas begs(!) - atakuoti ish nugaros su ryteriais. Jei neskubant trauksis (du ryteriu buriai, speju, privers ji pakeisti kripti, tai trauksis ne tiesiai o KAMPU) - tai leis lankinikams pasiekti suvio atstumo ir isauti (ju dengs du pestininku buriai, vienas liks prie katapultu) Daleidziant, kad technika saudo toliau uz lankininkus, gal technika dar spes isauti. Pirmi eina pestininkai, po to technika. Pasiekus suvio atstuma iskart saudo. Apsupusi priesa ryteriai tegul ishnaudos kiekviena galimibe atakuoti orkus i nugara (bet ant jeciu nereike sokti) - tai trukdis orkam susikaupti - manau ju tiesiog issaudis is tolim, o po to - jie arba begs panishkai (ryteriai ju pribaigs) arba pasiduos.

Orkai savo ruožtu galvoja pulti kai du būriai nesvarbu ko pereis per tiltą ar brastą.

_________________
Lavonai vaikšto tik filmuose arba tada, kai kas nors nori...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://trysatspindziai.niceboard.com
XXIcentury
Adminas ir GM
avatar

Pranešimų skaičius : 514
Age : 29
Registration date : 2007-04-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Orcai vs Gnomai   Antr. 10 23, 2007 6:45 pm

Trijų šimtų ir vieno mūšis.

Prie vienos upės pusės artėjo milžiniška gnomų armija Aštuoni šimtai gnomų karių, kurių didelė dalis sedėjo keistuose mašinose, atstojančiose jiems žirgus. Toji gnomų dalis, trys simtai gnomų save titulavo "kavalerija". Bet gnomu armijos pasididziavimas buvo ne beveik tūkstantis karių, o dar čia neįskaičiuoti jos technologijos stebuklai, bei juos aptarnaujantis personalas - įvairūs prietaisiai, kūrio veikimo principo ne gnomui nesuprasti, šaudantys keistais sviediniais, geriau už bet kokias girdėtas ir matytas svaidykles.

Gnomų pajėgoms buvo priešpastatyta menki trys šimtai orkų, vedami ant laukinio vilko raitop vadeivos, tačiau kaip didvyriškai jie laikėsi!

Gnomų kavalerija skubėdama perriedėjo upę tiltu, o tuo metu visi galintys priešą pasiekti iš toli išsirykiavo palei upę, pasiruošę kitame krante esančius orkus apipilti metalo nuplaužomis ir arbaletų strėlėmis. Tačiau, kol kavalerija pasiekė krantą, orkai net nepajudėjio į apšaudomą zoną ir tik paskutinėmis akimirkomis, kai pirmas būrys jau buvo kitoje upės pusėje, kaip galėdami greičiau nulėkė pirmyn. Du orkų būriai ėjo pasitikti raitėlių, o vienas žygiavo prie brastos, kur tuojau pat buvo nusiustas vienas gnomų pėstininkų pulkas, siekiant išvengtoi atakos iš šono.

Gnomai nulipę nuo tilto suprato, jog jiems reikia pulti priešą, nes kitaip priešas pirmasis įsirėš įjuos ir bus prarastas puolimo pranašumas. Antrasis kavalerijos būrys tuo metu jau pasiekė tilto vidurį. Orkų vienas būrys sustojo tik tik ant apšauidymo ribos, o kitam įžengus į ją, bet technikos stebuklams dar nezpėjus į juos iššauti, pirmyn šoko gnomų kavalerija.

Deja, orkų pėstininkų taip lengvai nepaimsi. praradę vos dvidešimt, jie taip smūtgiavop atgal, o jog gnomai kokiu greičiu puolė, tokius ir ėmė trauktis, ką čia trauktis bėgti apimti panikos.
Tas atsitraukimo manevras užtiko antrąjį kavalerijos būrį belipantį nuo tilto - kelio atgal. Gnomų gretos sudrebėjo, bet vienas kavalerijos būrys nesirėžė į kitą ir tik sustojo. Tuo metu lankininkai nesėkmingai apšaudė puolantį jau kitą orkų būrį (pirmasis kaip galėdamas greičiau atsitraukė toliau nuo apšaudymo ir leido pulti šviuežesnėms pajėgoms)

Kavalerijos visi būriai jau buvo ant tilto ar prie jo prieigų orkų pusėje, kai juos pasiekė puolantys orkai šauliams palikę netekę tik penketą saviškių kūnų. Jau pusiau sumuštas raitėlių būrys pasiruošė sutikti orkų pėstininus, bet šie perėjo kavaleriją kaip kirvis patežusį sviestą. Gnomų gretos sudrėbėjo ir jie pasileido atgal, sukeldami sumaištį tarp susos kavalerijos, kurią orkai skerdė į kairtę ir į dešinę. Galiausiai vadas davė įsakymą technikai saudyti į orkus nesvarbu kas. Deja, šiems kaunantis ant tilto, daugybę gnomų sunaikino jų pačių šūviai, o galiausiai tiltas buvo sugriautas ir orkai atsitraukė atgal, palikę upėje šešiasdešimt saviškių ir visus tris šimtus gnomų kavalerijos.

Tuo metu nei viena pusė gretimais esančioje brastoje pnepajudėjo pirmyn - laukė. Gnomai lėtai stūme techniką ten link, nes iš tilto naudos jau nebebuvo, o orkai laukė. Galiausiai paskutinis orkų būrys, vbis dar nepaliestas ir nenukentėjęs puolė pirmyn, ant jau brasta žygiuojančių gnomų pėstininkų. Susirėmė gnomų dvi pėstininkų eilės, paremiamos atsargiai šaudančių arbaletininkų ir technkos, kuris sustabdė orkų pastiprinimą (tą būrį, kuris pirmas susirėmė su raitėliais ir jau skubėjo pagalbon prie brastos ,bet buvo labai intensyviai apšaudytas).

Orkų vadas ėmė signalizuoti atsitraukimą, matydamas, jog kariai nusilpę ir ilgai neatsilaikys - geriau išsaugoti dalį jėgų, negu beprasmiškai viską prarasti.

Orkai atsitraukė. Iš trijų šimtų ir vado, teliko šimtas trisdešimt orkų, bet tai nebuvo veltui.

Gnomai prarado visus tris šimtus kavaleristų, namo nebegrįš 50 jų pėstininkų...

Bet iš kitos pusės - nei vienas arbaletininkas ir nei viena jų sudėtinga masina nenukentejo.

_________________
Lavonai vaikšto tik filmuose arba tada, kai kas nors nori...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://trysatspindziai.niceboard.com
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Orcai vs Gnomai   

Atgal į viršų Go down
 
Orcai vs Gnomai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Trys Atspindžiai :: Pirmasis atspindys :: Dievų pasaulis-
Pereiti į: