Trys Atspindžiai

trijų pakopų forumo RPG
 
rodiklisPortaleDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 
 

 Perkirstos strėlės mūšis

Go down 
AutoriusPranešimas
XXIcentury
Adminas ir GM
avatar

Pranešimų skaičius : 514
Age : 29
Registration date : 2007-04-29

RašytiTemos pavadinimas: Perkirstos strėlės mūšis   Sk. 10 07, 2007 5:52 pm

Prie pirmojo miesto, drėgną ir nemalonią dieną...

Elfų lankininkai išsirykiavo nuolaidžio viršuje, o jų flankuose atsistojo pėstininkai, pasiruošę apginti šaulius.

Nelaimei, elfų armijos laukė staigmena. Priešininkų gretose stovėjo du elitiniai UVI garbintojų būriai, kurie kraują stingdančiu tylumu judėjop taip greitai, tarsi būtų raiti. Jie lanksto puolė elfų rykiuotę iš dviejų pusių, pirma leidę šūvio atstumu priartėti žmonėms, kurie pirmą kart laikė kardą. Elfų lankininkams teko išskaidyti štrėlės keliems taikiniams.

Tuo pat metu, kai "kaimiečiai" su ginklais buvo siaubingai apšaudomi elfų strelėmis, priekin užtikrintai ir ramiai judėjo pėstininkai, neleidžiantys nevykusiems kariams trauktis. Taip pat juos pirmyn varė raitėlių burys šalia kurio jojo vadas, o užnugaryje žygiavo lankininkai, neeikvojantys jėgų.
Elitiniai UVi būriai strėles kapojo kardais, žengdavo ten, kur jos nekrisdavo ir sėkmingai stūmėsi primyn, kaip mirties pranašai.
Kai UVI elitiniai "apsėstieji" kariai pasiekė elfų pėstininkus, visi kaimiečiai jau buvo iš šaudyti, o elitiniai prarado tik porą kareivių. Vakarinį elfų sparną saugantys pėstininkai buvo nušluoti per keletą akimirkų elitinėms pajėgoms nepatyrus nei kie knuostolių, o rytiniame sparne...

Rytiniame sparne, prieš pat UVIo kariams įsirėžiant į pėstininkus, iš jų tarpu išėjo karys, švytintis keista pulsuojančia šviesa ir paleido priekin žaibą, sudeginusį gal penketą priešininkų. Karys, vesdamas paskui save pėstininkų būrį pirmas įsirėžė į priešininkų būrį ir ėmė kapotis į kairę ir į dešinę. Bet nelaimei, per keletą akimirkų UVI kariai atgavo pusiausvyrą ir ignoruodami elfų pėstininkus šoko ant to vieno kario. Jis didvyriškoje kovoje sugebėjo ištaškyti gal dvidešimt, kai tuo metu šalia jo petys petin besikaunantys pėstininkai sugebėjo įveikti tik tris. Galiausiai karžigys buvo partrenktas, o išlikusiems daugiau negu septyniasdešimt apsiautuotojų padarų teprireikė akimirkos visiškai įveikti elfų pėstininkus netekusius karžygio.

Priešakinės el;fų lankininkų linijos buvo neapsaugotos, ten raitas testovėjo tik vienas vadas, kuris matydamas per kaimiečių lavonsu žengiančias pagrindines pajegas su raiteliasi priešakyje, tagalėjo vienu būdu sulaikyti juos, jog jie nesunaikintų visų lankininkų. Jis puolė pirmyn, liepęs centriniams šauliams išsiimti kardus.

Raitėliai su UVI generolu įsirėžė į puolančius lankininkus ir vadą. Šis kapojosi taip, tarsi tai būtų paskutinė diena jo gyvenime.

Tuo metu UVI lankininkai ir pėstinibnkai turėje tuo pat metu smogti šalia raitėlių kažkodėl susipainiojo ir keletą akimirkų užgaišo.

Efų karvedys, sužeistas į ranką apžvelgė mūšio lauką - iš abiejų pusių lankininkus spaudė UVi elitiniai kariai, o priešakyje raitėlių būrys būtų jau greitai prlaužęs liniją - lankininkai nebegalėjo efektingai šaudyti, tad vadas, siekdamas neprarasti visų pajėgų įsakė trauktis.

Iš mūšio lauko pasitraukė tik šiek tiek daugiau nei trys šimtai lankininkų - pusė visų šaulių dalyvavusių žygyje. Kartu su jais traukė sužeistas karvedys. LAimei buvo išsaugotos ir karių algos ir maisto daviniai, tad būrys galėjo trauktis ganėtinai nenukentėjęs šiuo atžvilgiu.

o prie pirmojo miesto visi keturi šimtai negyvų kaimiečių buvo sudeginti milžiniškame lauže skirtame pagerbti UVI. Jų gyvybės liekanų dėka, buvo atkurti pilni du šimtai elitinių kareivių, o mieste ilsėjosi ir jėgas atgavinėjo aštuoniasdešimt pėstininkųū, šimtas lankininkų ir šešiasdešimt raitėlių.

o penki šimtai negyvų elfų buvo sustatyti ant kalvos, nuo kurios dar buvo įmanoma matyti primąjį meistą. Visi su kardais rankose, pasisukę į elfų sotinės pusę ir be akių. Kiekvienas pasmeigtas ant medinio kuolo.

_________________
Lavonai vaikšto tik filmuose arba tada, kai kas nors nori...


Paskutinį kartą redagavo , Sk. 10 07, 2007 5:53 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://trysatspindziai.niceboard.com
 
Perkirstos strėlės mūšis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Strėlė / Arrow

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Trys Atspindžiai :: Senieji žinių lobynai :: Enciklopedia-
Pereiti į: