Trys Atspindžiai

trijų pakopų forumo RPG
 
rodiklisPortaleDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 
 

 Karaliaus zodis tautai ir pasauliui

Go down 
AutoriusPranešimas
Draighox
Lordas
avatar

Pranešimų skaičius : 57
Age : 31
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-06-02

Character sheet
Vardas: Eiwar
Rasė: Elfas
Sveikata:
10/10  (10/10)

RašytiTemos pavadinimas: Karaliaus zodis tautai ir pasauliui   Št. 10 06, 2007 2:36 pm

Sendo gyventojai,
Elfai, gnomai, zmones, nykstukai, numireliai, orkai,
Pasaulio gerosios tautos,

Man visada malonu pajusti, kad kur kas daugiau yra pasaulio tautas vienijančių, o ne skiriančių dalykų. Mus iš tiesų sieja bendra vizija pasaulio be smurto, kur kiekvienas asmuo turi pasirinkimo laisvę. Mus sieja bendras siekis kovoti su naujojo amžiaus iššūkiais, nes suvokiame, kad dabartiniame pasaulyje grėsmė vienai tautai reiškia grėsmę visoms tautoms.

Ši naujoji realybė aiškiausiai atsispindi ne kur kitur, o ypač svarbioje diplomatineje veikloje. Ginklavimasis, rasine neapykanta, demonu garbinimas – tai tik keletas grėsmių, šiandien iškylančių mums visiems. Nauji bauginantys iššūkiai yra kitokio pobūdžio negu tradiciniai, kuriuos mes jau mokame spresti. Todėl tiek atskiros tautos, tiek tarptautinė bendruomenė turi rasti būdų, kaip kovoti su šia nauja realybe ir tinkamiau reaguoti į naujus iššūkius.

Tačiau uzsibreztu tikslų siekiama netolygiai ir per lėtai. Jei norime issaugoti taika ir toliau gyventi teisingame pasaulyje, privalome dėti daugiau pastangų.

Naujajame amžiuje pasaulio stabilumas smarkiai pablogėjo. Pirmaji Miesta uzgrobe demono UVI pasekejai. Jie niekina musu dievu palikima ir atvirai tyciojasi is laisves, taikos ir gerio - vertybiu, kurios mums yra svarbiausios. Tarsi to butu negana, demonas bando supriesinti gerasias pasaulio tautas, kad po to galetu uzimti ir sugriauti susilpnejusi ir tarpusavio kovu isvarginta pasauli.

As pats kalbejau su demonu. Tiesiai i akis jam isreziau visa tiesa, ir jis to neneige. Demonas tiesiai ir atvirai pareiske, kad jo tikslas yra supriesinti musu tautas, ir po to uzkariauti ir sunaikinti musu pasauli. Ar mes galime leisti tokiai butybei egzistuoti?

Kas dabar vyksta aplink mus? Orkai konfliktuoja su gnomais, tarp siu tautu kiekviena diena dideja neapykanta. Mes sugebejome dalinai isspresti ju konflikta ir taika laimejo ta diena, bet ar ilgam? Zmones stojo i musi su nykstukais. Musu taikdariu buriui pavyko juos isskirti, ir dabar siame regione tvyro taika. Zmones paskelbe kara numireliams. Taikdariu burys skuba i konflikto vieta, bet ar jie spes sustabdyti kraujo praliejima? Laikas nebe mūsų sąjungininkas. Mes savo politikos kryptis stengiamės pritaikyti kovai su demonu ir taikos palaikymui, tačiau likes pasaulis akivaizdžiai veikia per lėtai ir kartais per daug nenoriai.

Ir dabar, siuo metu, elfu armija su generolu lordu Aeronu Arandoru priesakyje narsiai kaunasi Pirmajame Mieste su demono garbintojais, kurie tyciojasi is musu dievu ir musu vertybiu, kai tuo tarpu kitos tautos, isskyrus gnomus, kurie vieninteliai sutiko padeti mums isgelbeti Pirmaji Miesta, konfliktuoja tarpusavyje ir pasiduoda demono itakai.

Ponios ir ponai! Lyderiai, lordai, ir paprasti gyventojai!

Sugebėjimas nukreipti savo veikla teisinga linkme yra stipriųjų savybė. Nukreipkite savo pastangas kovai su naujojo amziaus problemomis, o ne kovai vienas su kitu. Tai yra mažiausia, ką galime padaryti ateities kartoms. Tai yra kiekvienos tautos ir visos tarptautinės bendruomenės pareiga.

Eiwaras Pirmasis,
Sendo karalius
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
Karaliaus zodis tautai ir pasauliui
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Trys Atspindžiai :: Antrasis atspindys :: Šauklių žodis-
Pereiti į: