Trys Atspindžiai

trijų pakopų forumo RPG
 
rodiklisPortaleDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

Share | 
 

 Mūšis dėl mažosios kalvos

Go down 
AutoriusPranešimas
XXIcentury
Adminas ir GM
avatar

Pranešimų skaičius : 514
Age : 29
Registration date : 2007-04-29

RašytiTemos pavadinimas: Mūšis dėl mažosios kalvos   Sk. 09 30, 2007 10:51 pm

Mušys vyko nykštukams išsirykiavus kiek aukštesnėje vietovėje, turint būrį arbaletininkų ir būrį pėstininkų, kurie kartu su vadu tūnojo dalinai uždengti krūmų.
Žmonės turėjo būrį geriausių raitėlių ir būrį pėstininkų.

Žmonių raitėliai ir vadas kaip įmanoma greičiau pasilkeido link atvirais stovinčio priešininkų būrio. Kai jų link atlėkė pirmosios arbaletų strėlės, paguldžiusius gerą dešimtį raitėlių, jų vadas paliepė tik smarkiau spausti arkliams šonus ir visi raitėliai nujojo artyn. Jiems jau girdint lankininkų alsavimą, iš šodo atskriejo ugninis rutulys, nunešęs dar septynetą žmonių, kitas lygia itoks pat trenkėsi į pėstininkų būrį, kuris greita žingine ruošėsi užpulti arbaletininkus iš šono. Pėstininkų teliko aštuonesdešimt, o nykštukai dar neprarado nei vieno nykštuko.

Raitėliams nespėjus persirikiuoti nykštukų pėstininkai su ilgomis ietimis užėmė patogią poziciją ir ėmė sistemingai smaigstyti savo varžovus, kai tuo pat metu vykštukų vadas, sedėdamas karo vežime kapojosi su žmonių lyderiu. Nykštukas puolė pirmas ir jo kirvis paliko gilią žaizdą žmonių karvedžio šone. Žmonių vadas nepasimetė ir gerai užšniojo atgal.

O nykštukų arbaletininkai pakeitė savo taikinisu ir pliekė į lėtai artėjančius pėstininkus, kurių gal trisdešimt pakišo po velėna.

Galiausiai nykštukų vadas taip tvojo kirviu žmonių raitėliui, jog tas vos nenusisuko sprando ir krisdamas tik atsitiktinumo dėlka užsikabino už balno ir buvo žirgo pusiau nuvilktas tolyn nuo mūšio lauko.
Raitėliai, spaudžiami nykštukų ietininkų ėmė trauktis, matydami savo vado negarbingą atsitraukimą. Jų teliko kiek daugiau negu dvidešimt, o nykštuikų pėstininkai, stovintys kaip mūras, skaičiavo septyniais dešimtis.

Galiausiai mūšio vietą pasiekę žmonių pėstininkai, nors ir nerodydami didelio noro kruvinti kalavijus, stojo į kirstynes, bet, padedant nykštukų karvedžio karo vežimui, nykštukų pėstininkai atsilaikė ir išžudė puolančiųjų pėstininkus iki paskutinio vyro.

Kol pėstininkai kapojosi, reitėlių būrio vadas galiausiai nusprendė, jog būtų gėda taip imti ir pabėgti ir sumaniu manevru apjojo lankininkus iš šono, kur smogė turėjusį būti gan skaudžiu smūgį. Deja, tą dieną jokie ginklai negalėjo pramušti nykštukų šarvų, tarsi kas būtų padėjęs iš aukščiau ir vargšai raitėliai už dešimtį nykštukų atidavę dešimtį saviškių galutinai ėmė bėgti.

Taip žmonės ir paliko mūšio lauką:
Teliko gyvi nepilni dvidešimt raitėlių ir kažkur dingęs sužeistas karvedys. Laimei, nors karių algos buvo išsaugotos ir bus saugiau grąžintos į miestą.

O nykštukai šventė pergalę skaičiuodami devynias dešimtis arbaletų ir daugiau negu pusę pėstininkų.

_________________
Lavonai vaikšto tik filmuose arba tada, kai kas nors nori...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://trysatspindziai.niceboard.com
 
Mūšis dėl mažosios kalvos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Trys Atspindžiai :: Senieji žinių lobynai :: Enciklopedia-
Pereiti į: